Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Yunus Sünger adıyla, 1998 yılında Ankara Siteler’de faaliyete geçen firmamız “dünyanın dört bir yanında sonsuza dek konfor” sloganı ile konfor ve mühendisliği harmanlayarak kaliteli ürün anlayışına yeni bir soluk kazandırmıştır.

Sünger İmalatının Mimarı Serra Süngerin Ankara Bayisidir.

Günlük hayatın vazgeçilmezleri olan mobilya, yatak, tekstil ve ayakkabı gibi ürün çeşitlerinde kullanılan Yunus Sünger ürünleri, sunduğu konfor ve rahatlık ile yaşamın adeta görünmez bir kahramanı olmuştur.

İzolasyon ve otomotiv sektörü için yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında ürün çeşitliliğini daima artıran ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kendini geliştiren Serra Sünger son teknoloji üretim tesisleri ve yenilikçiliği kendisine ilke edinmiştir.

Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’da önemli bir Pazar payına sahip olan Yunus Sünger, güçlü organizasyon yapısı ile ihtiyaç duyulan tüm sektörlere kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Yunus Sünger, güçlü ve sağlıklı iletişim yöntemleri sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Yeni Medya’nın her alanında varlığını gösteren Yunus Sünger, müşterileri ile doğrudan iletişime geçerek hızlı ve çözüm odaklı iletişim modeli sayesinde bu hedefine şimdiden ulaşmıştır.

Daima gelişen ve gelişime açık olan yetkin personeli ile Yunus Sünger, ilkleri üretip hizmete sunan sektörün yenilikçi yüzüdür.

Aynı zamanda kaliteli ürün anlayışı ile birlikte çevrenin korunması ve kaynaklarının ekonomik bir şekilde kullanması konularında attığı adımlar ile gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışmalar yürütmektedir.

Müşterileri ile olan karşılıklı güven sayesinde 25 yılı aşkın süredir “Sonsuza Dek Konfor” sloganı ile var olan Yunus Sünger bu güven sayesinde var olmaya devam edecektir.

Whatsapp
Yönetici
Yönetici
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1